  • MPN: TCCT35150-25B
  • Weight: 0.02kg
  • Dimensions: 250.00mm x 95.00mm x 10.00mm
  • SKU: TCCT35150-25B
  • UPC: 6009515902353
Nylon Cable Ties - 3.5mm x 150mm BLACK
Qty: 25 Pieces
  • Operating temperature range: -40°C to +85°C.
  • Flame rating: UL94V-2.
Specifications
Width x Length 3.5mm x 150mm